Cestování je další pomocník při restartu blogování

Po krizi stále víc a víc vnímám svou proměnu. Tento rok mě učí mnohé a ukazuje mi část opravdovosti žití, řekla bych. Každý toto probouzení nebo vnímání nachází po svém. A proto: Na svém blogu potřebuji psát skrz své zážitky, myšlenky a zkušenosti. Navádí mě to více k mému zaměření. 🩰

fishmys cestovani do Rumunska

Po krizi stále víc a víc vnímám svou proměnu. Tento rok mě učí mnohé a ukazuje mi část opravdovosti žití, řekla bych. Každý toto probouzení nebo vnímání nachází po svém. A proto:

Na svém blogu potřebuji psát skrz své zážitky, myšlenky a zkušenosti. Navádí mě to více k mému zaměření. 🩰

Vnímala jsem tíhu plnosti prázdna, které jsem za svůj život takto nikdy nepocítila. A poprvé na mě doslova usedala deprese, procítěná skrz fyzický pocit tlaku v ramenou.

Nedokážu pracovat, nedokážu se plně soustředit a naslouchat potřebám, které mě dokážou z této pasti dostat.

Potřebuji změny, spoustu změn!

Potřebuji pracovat na své síle, potřebuji zdokonalovat péči o sebe, potřebuji komunikovat se stějně smíšlejícími ❤️, musím vycestovat a měnit tu tíhu na pocit důvěry neobjeveného.

Tento článek píšu ze svého dalšího domova a díky Blance, této Blance >>, jsem si svůj další domov uvědomila naplno 💖. A tak jsem v Rumunsku.

Zpátky na svých kolejích.

Ano, můžu říct, že jsem se znovu našla a dokážu se tu soustředit na vytváření svých článků, videí, na sebe a svou rodinu. Ta pomoc od rodiny mého přítele, výlety, krásná příroda a hlavně potřeba věřit a posilovat mou víru, mě dovedly k zamyšlení se opravdu do hloubky.

To je mé vlastní, individuální posouvání se dál. Překonávání překážek a objevování pocitů, které jsem nevěděla, že vůbec existují.

Na mém Youtube kanále >> jsem slíbila články z našich hlavních míst, které jsme navštívili. 🍷 Vše tedy shrnu a popíšu v tomto timelinu, to ať mám splněno:

Červenec 1, 2021

kláštEr prislop

Tento výlet proběhl opravdu mrknutím oka. Chtěli jsme vše stihnout 😊. V Rumunsku je toto místo jedno z velmi navštěvovaných. Je tu pochován Arsenie Boca, teolog, který doslova měnil životy lidem a prorokoval.

Musím sdílet naši fotečku z místa. Navíc je na ni vidět paprsek. Žádné mnou přidávané efekty apod., pouze jsem zvedla filtr kontrastu, ale žádný paprsek jsem nepřidávala.

🧐 🙏
#javerimsrdcem #buhjesvetlo

Vlog naleznete zde >>

Červenec 1, 2021
Červen 28, 2021

PRAVOSLAVNÁ FARNOST SVATÉHO ARCIDĚKANA štěpána (sfantul STEFAN)

Čekali na nás křtiny našeho drobečka v Rumunsku. Já sama tomu do hloubky nerozumím, přicházím ke všemu více za posledních pět let. Vnímám však spoustu změn v mém životě právě teď, kdy cítím bezpečí ve víře k Bohu.

Vlog naleznete zde >>

Křtiny v Rumunsku

Červen 28, 2021
Červen 20, 2021

Klášter florest

Oslava svátku (cz: Letnice), slaví se seslání Ducha svatého na Apoštoly. Slaví se 50 dnů po Velikonocích a 10 dnů po vstoupení Ježíše do nebe. Na Apoštoly byl Duch svatý seslán v podobě Ohnivých jazyků, díky čemuž dokázali předávat slov božích.

Vlog naleznete zde >>

Klášter Florest, Rumunsko

Červen 20, 2021

Můj RESTART vnímám díky blogu. Postupně se budu vracet k více pracovním vlogům, skloubenými s rodinným životem. Dejte tedy určitě sledovat můj Youtube >>.

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 07/2/21 8:58 PM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:23 pm

250 Zobrazení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *