DEDRA Koordinátor

U DEDRY je po registraci s koordinátorem trvalá sleva 23% na všechny produkty a navíc, pokud budeš nakupovat víc jak za tři tisíce (z katalogových cen), tak máš 30% slevu z produktů (to jsou ty V.I.P. ceny). Nakupovat nemusíš, je to na Tobě.

Upozorňuji, že než uděláš první objednávku, hlídej si, aby byla alespoň za 1300 Kč v katalogových cenách (může se měnit podle DEDRA pravidel). Začne Ti běžet akce: Úspěšný Start, která je umožněna pouze jednou! Potom už se nemůžeš zúčastnit, takže je dobré každý měsíc (po dobu tří měsíců) nakupovat podle aktuálního Úspěšného Startu >>.

Ještě jedna věc, provize od ostatních se vyplácí až do 10 linie. Více se podívej zde >>.

Dedra číslo koordinátora: 313500

Pokud chceš jít do DEDRA Klubu se mnou, tak prosím o zadání čísla koordinátora: 313500 (stačí zadat po registraci ve Tvém profilu nebo můžeš toto číslo uvést také jako slevový kupón při objednávce + registraci zároveň).

Vyber si na DEDRA produkty a vyplň pole pro slevu s číslem: 313500
Klikni na uplatnit slevu a ceny jsou snížené ! Nyní můžeš dokončit objednávku společně s vytvořením DEDRA účtu. ➡️ Nakup za 1300 Kč (katalogové ceny) a získáš dárky navíc + spustí se Ti na tři měsíce akce „úspěšný start“.

Také se můžeš rovnou registrovat na DEDRA a zkoumat, co kde je. Poté stačí vyplnit číslo koordinátora u Tebe v profilu. Tímto už nedáváš tuto aktivační 23% slevu přes koordinátora (313500) v objednávkovém procesu. Už sis totiž aktivoval/a ceny s marží přes svůj profil ❤️.

Pokud něco nejde provést s kódem 313500 nebo máš nějaké potíže, mohu Ti zaslat přihlášení do e-mailu. Zašlu pozvánku s aktivačním odkazem přes který se lze snadno registrovat. Napiš mi, prosím, do okýnka pro chatování s čím potřebuješ pomoct. Ikonku pro chatování nalezneš na hlavní stránce v pravém spodním rohu 😊 .