Opravdu víš, jak začít blogovat?

Chceš mít blog, který baví Tebe i ostatní, ale nevíš u čeho začít?

Sleduj mou cestu, ukážu Ti používané způsoby, které mohou usnadnit i Tvé blogování.

MÁŠ DOST TÉ DŮSLEDNOSTI BLOGERA, kterou neumíš dodržet?

Cítíš se zavaleně informacemi o výdělečném blogu a TVŮJ BLOG VLASTNĚ VÝDĚLEČNÝ VŮBEC NENÍ?

V začátku blogování jsem se hnala k metodám, které mě učily blogovat. Tyto metody mi neotevíraly dveře blogování k finančnímu zisku! Učila jsem se s tím!

Mé blogování mi ukázalo, jak najít záměr a pracovat se svým blogem, který je připraven k výdělečnému úspěchu.

Zjistila jsem, na co je důležité se soustředit, aby to inspirovalo autora blogu, tedy Tebe, k pravidelnému blogování. A konečně Ti to můžu vše ukázat!

Dnes se cítím sebejistě při tvorbě svého blogu, cítím také trpělivost a vidím svůj plán. Předtím jsem absolutně nevěděla, jak doopravdy blog uchopit. Přišla jsem na silné klíčové body, díky kterým řídím svůj blog k tomu, aby mi umožnil vytrvalost blogování.

Na co se soustředit při mém prvotním budování blogu? Na co se zaměřovat? A jak mi to může pomoct?
Jak volit nástroje pro blogování? A co je vlastně základními nástroji blogera směrujícímu k úspěchu?
Jak si můžu usnadnit psaní článků na blog? Opravdu to zrychlí mé pravidelné blogování?
O čem blogují a jak se rozrůstají inspirativní blogerky? Nahlédni na dámy, které žijí svůj život blogerky!

Ukázka z eBooku: Opravdu víš, jak začít blogovat?

Přesně na tohle nalezneš odpovědi z pohledu mého blogování. Věřím, že Tě hodnoty mé, ale i dalších inspirativních blogerek mohou motivovat na dráze blogera!

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery.

Ukazuji budoucím blogerům, jak a proč se dostat na internet pomocí blogu bez technické zátěže. Ke své práci musím používat pořádný počítač, ale při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře investovat a mobilizovat! 

Miluji své děti a předávám další postřehy a nápady všem internetovým maminkám, které chtějí žít internetový život blogerky.

Napsala jsem eBook: „Opravdu víš, jak začít blogovat?“ nejen pro sebe, abych si mohla připomínat směr na své vlastní cestě blogerky.

Zároveň jsem přemýšlela o tom, jak by můj příběh a mé hodnoty dokázaly ušetřit roky budování blogu autorům, kteří se na blogerské cestě demotivují cílem finančně výdělečného blogu.

Co se v eBooku dozvíš?

Zodpovíš si na otázky, které Ti pomohou držet se na cestě blogera.
Ebook Ti ukáže důvody, které mohou nasměrovat a dodat motor Tvému blogování.
Sepisuji zde trik pro rychlou a smyslnou strukturu v psaní článků, kterým se při psaní odrážím.
Přečtením eBooku zjistíš, jak lze nahlížet na výběr nástrojů blogera.
Objevíš mou hlavní otázku při volbě blogerských nástrojů.

Co se v eBooku naopak nedozvíš?

Ebook není pro Tebe pokud hledáš návod na technické nastavení blogu.
V eBooku nenajdeš návod na komplexní psaní blogu, založení blogu nebo názvy konkrétních nástrojů a značek pro blogování. V eBooku však představuji vlastní webové šablony pro blogery.
Tento eBook není žádným odborným čtením o blogování. Blogování beru jako volný styl tvorby. Pokud tedy chceš studovat blogování, možná zvol něco jiného.

Představ si, že opravdu zařazuješ blog do svého denního režimu. Bereš svůj blog jako hobby o které se staráš a zároveň svůj inspirativní blog řídíš k výdělečnému úspěchu.

Objevuješ překážky, ale i radosti blogera a užíváš si to!

Je to bezva pocit! Máš totiž našlápnuto do světa výdělečné automatizace přes internet a navíc se můžeš věnovat tomu, co Tě baví a davá Ti smysl!

Kolik mě eBook bude stát?

Tímto eBookem Ti předám svůj směr blogera, kterým Tě chci inspirovat ke Tvému blogování. Kolik to bude stát?

Cena eBooku: Opravdu víš, jak začít blogovat je 149 Kč.

Dlouho jsem přemýšlela jak eBook nacenit a myslím, že takto je to fér pro obě strany. Chci, aby kdokoliv přečte tento eBook byl motivovaný k práci na svém blogu a opravdu si eBook přečetl.

Několik let jsem se snažila získat sebevědomí v tvorbě webových stránek, až se mi to podařilo. Budování webů na klíč mi však nedávalo smysl a nenaplňovalo mě. Zjistila jsem, že žádný můj klient nevede blog. Možná by ani nechtěl, nevěděl by totiž, jak se o takový blog postarat a proč.

Mám zkušenosti z různých stylů webové tvorby a výdělků přes internet. Zaměřila jsem však svou duši na blogování. Protože ukrývá hodnoty, které jinde v internetovém světě nevidím.

Otázky, které Tě mohou napadnout:

Opravdu tímto eBookem zjistím na co se zaměřit v mém blogování?

Pokud se eBookem dokážeš inspirovat, pak ANO. Můžeš zjistit na co se zaměřit při Tvé cestě blogera a dále z Tvého světa blogersky růst.

Pomůže mi eBook k výdělku skrz blog?

V eBooku nenalezneš návod na rychlé příjmy nebo různé finanční zkratky a další miliónové návody. Tímto eBookem Ti předávám svůj pohled na mé blogování, které není postavené na finanční motivaci nebo výdělku skrz blog. Každý výdělečný blog závisí na spoustě faktorů, které dělají blog výdělečným, ale toto v eBooku uvedeno není.

Co když tomu nebudu rozumět?

I to se může stát. V eBooku může být špatně formulovaná věta nebo nějaké vyjádření, které Vám nemusí být zcela jasné. Pokud se bude zdát v eBooku cokoliv nejasného budu ráda, pokud mi napíšete e-mail a já se Vám do maximálně 5ti dní ozvu.

Najdu v eBooku technické nastavení blogu?

Ne, eBook je primárně sepsán stylem mých hodnot, začátků a pokroků, kterých se držím na cestě blogera a které zároveň mohou inspirovat Tebe při blogování. Založení blogu, po té technické stránce, nemusí být těžké s dobře vybranými nástroji. Rozhodla jsem se nepsat eBook s technickým záměrem, protože bych prioritně přesvědčovala o nástrojích, které sama používám a touto cestou se momentálně vydat nechci. Tato cesta by Tě zbytečně zahltila a neumožnila vnímat blogování jako internetové umění.

S blogem začínám, je eBook pro mě nebo je pro pokročilého blogera?

Styl eBooku je sepsán pro blogera, který se chce nasměrovat a najít smysl pro své blogování. E-book je pro začínajícího blogera, ale může nahlédnout i bloger pokročilejší, který se potřebuje naladit zpět na svou cestu nebo pozměnit lehce pohled na svůj blog.

Co když zjistím, že eBook není úplně pro mě?

Chci, aby můj čtenář byl vždy co nejvíce spokojený. Pokud eBook nebude Tvůj šálek kávy, máš 14ti denní garanci na bezproblémové vrácení peněz.

K eBooku Opravdu víš jak začít blogovat dostaneš super dárek navíc!

BONUS eBook: Psaní stránky O mně. Mimo to, že Ti ukáže jak můžeš napsat svou stránku o mně. Tento eBook Ti také pomůže prozkoumat Tvé internetové zaměření.

Co říkají čtenáři eBooku?

Petra
Trnková

www.petratrnkova.cz ⬅️
podnikání pro ženy

Ebook je skvěle zpracovaný. Obsahuje spoustu informací a zajímavostí pro každého, kdo chce vstoupit do blogerského světa. V tomto ebooku je spousta zajímavých informací z blogerského prostředí. Chvíle strávené čtením tohoto ebooku byly moc příjemné a určitě nebudete litovat. Skvělou pomůckou je „Pracovníček blogera“, který je součástí ebooku. Míšo, děkuji a přeji mnoho úspěchu v dalším blogování 🙂

Aneta
Psotová

www.espanolconalma.eu ⬅️
nadšená španělštinářka

Fajn čtení pro začínající blogerky. Díky eBooku se na jednom místě dozvíte, co všechno promyslet na začátku cesty – z vlastní zkušenosti vím, že v případě blogu není tak těžké začít jako je náročné vydržet. Při čtení jsem se zamyslela hlavně nad strukturou svých článků, přece jen má blogování svá specifika, která si zatím ne vždy plně uvědomuji. Už se těším, až nové poznatky vyzkouším při psaní dalšího příspěvku na svůj blog.

Daniela
Vladimirova

www.vladimirovaart.com ⬅️
mama, umelkyňa, blogerka

Úžasne komplexný e-book o blogovaní! Potrebné informácie, aby ste vedeli v písaní začať, pokračovať, napredovať a priniesť zmenu ďalším ľuďom a ako vám to môže priniesť zisk. Perfektne ucelený návod systematicky rozložený do prehľadných kapitol tak, že môžte ísť krok za krokom alebo kľudne na „preskačku“.
Obsahuje slovník blogera pre rýchlu orientáciu v online svete, pracovné listy i tipy, ako dať svojmu blogu ten správny motor.
Doporučujem začínajúcim i pokročilým blogerom :-).

Šárka
Jonáková

www.sarkajonakova.cz ⬅️

Krásný, čtivý a hlavně PŘEHLEDNÝ!
TO mi usnadnilo přečíst to za jízdy v autě cca do hodinky, i když to má 76 stran, což by mne mnohdy zastrašilo. Baví mne Tvá grafika, členění textu, obsah textu – je přátelský, srdečný, žádná zbytečná omáčka, jde rovnou k věci…laskavé a srdečné. A co se inspirace začínajícího blogera týká – je to fakt trefné přesně pro mne. Půl roku spíš stojím na místě, i když vím, že mám co předávat.

Kamila
Hejnová

www.sarkajonakova.cz ⬅️

Tento Míšin e-book pomůže začínajícím blogerkám utřídit si myšlenky, určit cestu a směr svého blogování, které se jim časem může stát výdělečnou činností. Je to takový kompas na cestu, odrazový můstek. Pomůže překonat počáteční potíže a pomůže udržet motivaci.

Kamila je uvedena v eBooku jako inspirativní blogerka.

Klára
Patočková

www.klarapatockova.cz ⬅️

Jelikož se právě vzdělávám v oblasti blogu, jak psaní, tak i celkově nastavení strategie, tak jsem si stáhla tento eBook. Stal se pro mě zdrojem informací, které uplatním pro svoje blogování. Blog píšu z pracovních důvodů, takže se mi hodí každý nový podnět a inspirace. V eBooku je krásně přehledně napsáno, co všechno blogování znamená, včetně základního technického vybavení. Už delší dobu jsem plánovala zakoupení nového mobilu právě kvůli kvalitnějším fotkám, což také Míša doporučuje.

Eliška
Beňová

www.eliskabenova.cz ⬅️
Životní styl je volba

Keď som si založila svoj prvý blog, nevedela som dokopy nič o tom ako ho mám uchopiť, a tak som išla len cestou pokus- omyl. V Miškinom e-Booku som však našla množstvo inspirácii, na to ako ho poňat, aby som sa v ňom nestratila. Rozhodne novým blogerom doporučujem si ho prečítať , aby si ujasnili zámer svojho blogu. Rovnako, ako aj tým čo už blogujú, ale majú pocit, že to nie je to pravé orechové, alebo sa trochu stratil. Rozhodne tým len získajú!

Ing. Kristýna
Anna Gladiš

www.kristynaannagladis.cz ⬅️
průvodkyně hlubinami duše, regreskou

Tento eBook je přesně to, co jsem nyní potřebovala. Už mě moc nebavilo psát blog, nyní jsem ale dostala znovu chuť do psaní. Našla jsem tu i to, co jsem vůbec netušila, že je s blogem spojeno. V pracovní části, po zodpovězení otázek, jsem našla sama sebe a co chci a jak to mám já. Pokud chceš začít psát Blog, vřele ti tento eBook doporučuji. Najdeš tu tolik věcí, které se ti fakt hodí a ušetří spoustu času, tvé energie a možná budeš mít také ještě větší chuť psát.

OBJEDNEJ SI EBOOK OPRAVDU VÍŠ: JAK ZAČÍT BLOGOVAT

Ještě dnes vkroč do světa blogování a pracuj na svém blogerském motoru. Na nic nečekej a začni!

Objednej si eBook Opravdu víš, jak začít blogovat a pracuj na svém zaměřeném blogu.

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů | Kontakt