Ovládají Tě peníze nebo Tvá vášeň?

Před několika roky jsem dostala úžasný nápad! Prodávat second hand oblečení. Podobných nápadů tu bylo hned několik, ale k tomu se budu určitě dostávat v jiných článcích.

Autorka a za ní jsou pytle s oblečením

Před několika roky jsem dostala úžasný nápad! Prodávat second hand oblečení. Podobných nápadů tu bylo hned několik, ale k tomu se budu určitě dostávat v jiných článcích.

Vytvořila jsem si tedy cíl. Budu prodávat oblečení na internetu!

Jen Vás trošku nasměruji k tomu, o čem jsem. Zasekla jsem se ve světě budování webových stránek. Překonávání technických překážek a roky vysedávám před počítačem. Určitě si také přečtěte stránku s mým příběhem >>, zjistíte tam, jak jsem na tom všem aktuálně.

Dostala jsem se z tvorby webových stránek k internetovému prodeji oblečení.

V tomhle článku pojedeme do Rumunska. Proč zrovna tam? Protože tam to začalo nebo spíš OPĚT ZAČALO!

Už v minulosti jsem zjistila, že tohle není má prodejní cesta. Pojďme si tedy sbalit tašky, hodit vše do auta a vyrážíme na cestu.

Přeskočím náš výlet autem a zvu Vás rovnou před dveře bytu, kde žije tříčlenná rodina. Jsou to naši známí, vlastně naše vzdálenější rodina.

Otevřou se dveře a hned jak vejdete dovnitř, vnímáte to krásné čisté prostředí. Váš pohled zaujme obrovská kuchyň, kterou odděluje barový ostrůvek od obývacího pokoje. Ten byt je úžasný, nově rekonstruovaný s nádhernou obrovskou kuchyní a v menší chodbičce je oddělená ložnice s koupelnou, prostě jako v hotelu.

Pojďme se posadit do obývacího pokoje, kde naproti Vám máte výhled na muže, který nás sem pozval. Náš rodinný známí, budeme mu říkat Marlon (nechci uvádět přesná jména).

Marlon nám připravuje kávu a zatím vypráví o svém životě. Vypráví nám o tom, jak k tomuhle bytu přišel.

„Tohle všechno jsem vybudoval během jednoho roku! Zkusil jsem to a nakoupil oblečení z druhé ruky ve velkém. Pak jenom prodával.“

Marlon pokračuje dál a říká, že cena za kus ho vyšla na velmi málo. Může dávat marži dvojnásobně, někdy trojnásobně nebo i víc! A o tom to je, o marži, chce přeci vydělat a ne jen investovat. Zboží navíc odebírá z Evropských zemí a otevřel svůj kamenný obchod, kde prodává!

Jsem překvapená, jak sdílný je a vnímám na sobě omráčení snadného výdělku.

Mé myšlenky začaly utíkat směrem od mé webové tvorby tak silně, až jsem se donutila motivovat finančně.

Autorka a za ní jsou pytle s oblečením

Po příjezdu zpět do Česka, jsem začala hledat své řešení prodeje oblečení. Objednala jsem několik kilo použitého zboží pro miminka.

Musím vydělat, protože jsem do toho investovala! Utratila jsem několik tisíc a prodala jsem z toho pár kusů.

Proč jen pár? Určitě to lze otočit!

Určitě to lze, někomu koho to baví. Někomu, koho baví látky a oblečení. Mě to nebaví, stávala se z toho práce bez naplnění.

Nedokážu se do toho vložit tak, jako do tvoření šablon pro weby >>. Vytvořila jsem si pro svůj „budoucí second hand“ e-shop, i když vím, že jsem potřebovala táhnout na branku a prodávat, prodávat a prodávat.

Opět jsem zjistila, že každý má v sobě něco jiného. Opět jsem zjistila, že jen ztrácím čas od svého hobby, které chci proměnit ve stabilní příjem!

Každý je dobrý v tom svém, jen to své musí objevit a správně pochopit, bez finanční motivace!

Proto se ptám: „Je Tvou motivací vášeň nebo vidina rychlých peněz?“ Pokud nevíš, doporučuji pročíst článek mého upevnění se v prodeji digi produktů na internetu >>.

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 02/14/21 12:52 PM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:28 pm

205 Zobrazení

Máte svůj blog?