Jsem na internetu opravdu podnikatel?

Někdy bych řekla, že nemám čas na nic. Nemám čas na budování svých stránek, udržování se v tahu sociálních médií, zařazování nového režimu do svého života, uskutečňování rodinných aktivit a navíc ještě pracování na svém hobby.

Autorka sedící u počítače

Někdy bych řekla, že nemám čas na nic. Nemám čas na budování svých stránek, udržování se v tahu sociálních médií, zařazování nového režimu do svého života, uskutečňování rodinných aktivit a navíc ještě pracování na svém hobby.

Vím, že je to dost o prioritách, proto jsem do svého života zařadila nástroje, které mě inspirují k udržování se v mém světě blogerky, o nástrojích také píšu v tomto eBooku >> . Do toho mě však bolí myšlenka investice za vedení webových stránek.

Podnikatelé investují, ale hlavně se ptají. Pojďme tímto článkem nést otázku uvedenou níže. Zeptáme se jako Podnikatel Bloger, který již má internetové zkušenosti s tvorbou webu:

Vím, že na vedení webu se dá ušetřit, ale stojí to opravdu za to?

Před několika lety jsem pracovala z Anglie, měla bych to spíš nazvat učením. Byl to můj krátký příběh, ale byl plný objevování, nacházení nových priorit a překonávání se.

Pokud se podívám na tento blog, je plný mého nového příběhu, ale je stavěn na mém krátkém příběhu. Krátký příběh byl v něčem natolik intenzivní, že z toho lze růst dál.

🍷 Možná něco takového ve svém životě máš také. Možná procházíš svým obdobím krátkého příběhu, který je však něčeho plný. Může Ti pomoct eBook Opravdu víš, jak začít blogovat >> .

Před pár dny jsem seděla v kuchyni se svým mužem, tedy mým budoucím mužem 💍. Drží naší rodinu opravdu silně a vzrůstá ve svém profesním životě. Jde přes překážky a organizuje projekty. Měli jsme rozhovor na téma mého podnikání a mého koníčku.

Ale jak to tak bývá, u nás, žen, hlavně tedy maminek, které jdeme svému snu naproti, rodina to pocítí. Problém byl v mém času tráveným s rodinou. V mém neustálém odbíháním k počítači. Nocím prosezených při budování webů, kolikrát až do rána. A takto jsem to měla pět let, budovala jsem své hobby.

Mé hobby je vytváření webových šablon, ale mé podnikání by mělo mít soustředění jinde.

Tohle všechno a hlavně podnikání nebo jakákoli jiná práce nebo činnost toho druhého, ovlivňuje celou rodinu. Ovlivňuje to její režim, aktivity a hlavně společně strávený čas. Píšu to tady proto, že naše děti nás potřebují. Nechtějí nás mít celý den před počítačem anebo v našem podnikání!

Z mého pohledu internetové mámy, která opravdu proseděla čas před počítačem: Osobně si myslím, že mít lehce úsporný režim blogování je méně zatěžující, než finanční stres. Hlavně v našem blogerském začátku.

Proto, než vejdete do internetového světa, vždycky si rozvrhněte svůj čas >> a odpovězte si na otázku: Je to v tenhle moment můj koníček nebo práce / mé podnikání?

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 02/20/21 3:49 PM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:27 pm

276 Zobrazení

Máte svůj blog?