Proč buduji členskou sekci?

Vím, že členská sekce mě dost láká. Mám krásný pocit z myšlenky budovat něco svého a starat se o průběh a návaznosti takového tvoření. Mám však strach z té údržby a následků, strach ze zklamání, svého chování ve fázích časového presu a nouze. Potřebuji si opravdu pevně nastavit své podmínky a vědět, že do toho jdu naplno s rodinnou harmonií ❤️.

fishmys-blog-lifestory-clenska-sekce

Vím, že členská sekce mě dost láká. Mám krásný pocit z myšlenky budovat něco svého a starat se o průběh a návaznosti takového tvoření.

Mám však strach z té údržby a následků, strach ze zklamání, svého chování ve fázích časového presu a nouze. Potřebuji si opravdu pevně nastavit své podmínky a vědět, že do toho jdu naplno s rodinnou harmonií ❤️.


A ještě malá vsuvka! Popravdě, mám také obrovskou radost, že jsem konečně dokázala přejít přes překážky a dostala se na stránku Plážovníků a chci pokračovat dál:

Můžeš mě podpořit. Přejdi na stránku Plážovníků a klikni na To se mi líbí >>. Budu moc ráda, děkuji. ❤️

A teď zpátky k té členské sekci!

Proč jsem se rozhodla budovat členskou sekci?

Mimo to, že bych ráda měla své digitální pracovní zázemí, tak jsem se rozhodla utříbit své myšlenky do členské sekce a zároveň odkrýt svá řešení, která možná podpoří další vytížené ženy v jejich budovatelských tužbách.

Sepsala jsem si své osobní důvody do bodů takto a snad mi s tím členská sekce pomůže:

Potřebuji naučit návštěvníky, jak používat mé LifeStory Blog šablony. = Vložila jsem do tvorby svůj budovatelský čas, potřebuji jej obrátit k zisku.
Chci se aktivně naučit řídit členskou sekci.
Chci žít mimo internetový život, ale společně s počítačovou zábavou. = Potřebuji aktivně řídit svůj internetový svět.
Musím organizovat svůj rodinný život a rozpočet. = Potřebuji něco rychle, bezpečně, jednoduše a zdarma by bylo fajn 😊. Bohužel úplně to vždy nejde dohromady.

Když jsem došla do fáze prodeje webových stránek, dostihlo mě očekávání a přání nakupujícího. Také mě dohnal stres ze zklamání. ALE: Přes ty boje jsem dospěla do fáze, kdy zakázky dodávám a překonávám překážky✨! A pak: Tížil mě pracovní čas a rodinné potřeby! Proto: jsem tady a doufám, že pro mě členská sekce bude krok dopředu!

Chci předávat své webové zkušenosti vytíženým maminkám, které chtějí budovat rychle, jednoduše a úsporně!

Chtěla bych, aby:

Maminky měly více času na sebe a svou rodinu! Neee času na počítač!!! Maminky!!! Tohle řeším také u sebe 🤫. Musím říct, že je to opravdu problém, pojďme jej řešit ❤️. #internetovamama
Maminky budovaly své blogové zázemí ihned a bez finančních nebo technických překážek.
Tyto vytížené ženy dokázaly budovat digitální produkty rychle, hodnotně a uměly je nabízet na svém osobním LifeStory blogu!
Také bych ráda, aby maminky používaly mé LifeStory Birdie blog šablony pro blogerky, které umožňují to první rychlé a úsporné vystřelení internetové základny.

Mou členskou sekci bych ráda budovala skrz vzdělávací videa a textovou formou. Ještě musím přesněji rozmyslet další fáze, ale určitě sledujte můj Youtube kanál >>, kde se časem dozvíte více. Těším se na VŠECHNY !!!

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 10/18/21 8:10 PM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:19 pm

383 Zobrazení

Máte svůj blog?