Můj stále nový začátek blogera

Sedím tu u počítače v nočních hodinách, sluchátka na uších. Takhle jsem si naposledy užívala své počítačové dny před několika lety. Nyní, když mám svou rodinu, těchto chvilek moc není. Tvoří se ale jiné vzpomínky a krásné chvíle.

Sedím tu u počítače v nočních hodinách, sluchátka na uších. Takhle jsem si naposledy užívala své počítačové dny před několika lety. Nyní, když mám svou rodinu, těchto chvilek moc není. Tvoří se ale jiné vzpomínky a krásné chvíle.

Miluji ten pocit naladění na své myšlenky a probírání se svými zážitky. Vzpomínám právě na mé začátky blogování.

Možná se ptáš: „Začátky? Ono jich je víc?!“

Ano, začátků v blogování může být opravdu hodně.

Začínej dokola! Objevuj jako dítě! Nezapomeň z toho kruhu vystoupit! Vše se Ti jednou bude krásně spojovat a jakmile nalezneš to své, přilepí se Ti to na paty.

Mám blog pod svou internetovou přezdívkou fishmys. Další blog jsem budovala jako mikro články na jedné aplikaci určené pro blogy. Jiný blog byl s cílem na tvorbu webových stránek a měl pár článků. A možná ještě někde něco bylo.

Ale ten úplný začátek vzešel, když jsem byla dítě a s kamarádkou jsem zkoumaly svět tvorby blogů. Tyto blogy jsou již nefunkční nebo mnou neaktualizované.

Začít blogovat je jako učit se něco nového

Zjistila jsem, že ani v jednom blogu nebylo to, co by jej táhlo. Neměla jsem v nich vložené své srdce se vším všudy. Někdo by mohl říct, že tomu chyběl hnací motor. Nebyla jsem to plně já a neuměla svůj blog pochopit.

Až na jeden, kterému se však blíží konec také. Je to můj starší blog, více o jeho přerušení píšu v mém článku: Proč je někdy dobré začít blog znovu od nuly >> . Po delším zvážení jsem se rozhodla články recyklovat a postupně přestěhovat do vlastního.

Tím vlastním, myslím tento blog.

Velkou roli plácání se v mém „internetovém pískovišti“ hraje skloubení toho všeho s rodinným životem. Není jednoduché poznávat samu sebe, čemu se opravdu věnovat, pracovat, vzdělávat se a ještě ta rodinná péče, kterou musíme dávat.
A tak jsem konečně tady! Na doméně pod svým jménem a pod mnou vytvořenou WordPress šablonou. Po několika letech v životě jako vybitá baterie, jsem se naučila dobíjet ☕ .


Proto si nezapomeň přečíst stránku s mým příběhem >>, vysvětluji tam své myšlenkové souvislosti a své boje, prohry nebo výhry.

Proč jsem své začátky nevzdala?

Kolikrát jsem měla tuto myšlenku, i mé činy k tomu vedly. Chtěla jsem prostě jen vyškrtnout blogování ze svého života, možná i celkově internet. Bohužel to tak úplně nelze.

Čím víc jsem přicházela do světa webů, uvědomovala jsem si, co vše blogování otevírá a co vše je mi ještě skryto!

Dříve jsem proseděla u počítače noci, při budování stránek pro sebe i pro klienty. Poté jsem se stále vracela a hledala na internetu své cesty k novým cílům. Učila jsem se chápat strategie a používat je. Byla jsem v kruhu a nedomyšlených domněnkách. Tak jako spoustu z nás, možná i ty.

Postupem času jsem zjistila, že se potřebuji adaptovat internetu trošku jinak a jít společně s rodinným životem. Tohle mé velké PROČ, historii a další důvody nalezneš na stránce s mým příběhem >>.

Já jsem se našla v mém blogování a NYNÍ: Bloguji aktivně! I když se občas zaseknu, ale pokračuji dál v tom svém. Nevytvářím úplně jiné, kompletně nové!

Chci do sebe dostat internetový režim blogerky na mateřské!
Co Ty? Jaký je Tvůj motor k blogování?

Možná Ti pomůže můj eBook zdarma, klikni zde >>

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 02/8/21 12:03 AM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:28 pm

491 Zobrazení

Máte svůj blog?