Děti ve škole, rodičovská u konce … Co teď?

Je tu pro mě a mou rodinu nová životní etapa. Je to změna, na kterou jsme se všichni moc těšili.

Obě děti mají konečně ten školní režim, nejsou se mnou přes den doma a tvoří si své vlastní zážitky, sbírají zkušenosti a budují přátelství se svými vrstevníky.

Mně naopak vznikl prostor během dne, který se snažím uchopit správně a mám docela strach, že mi tento prostor pouze proteče mezi prsty.

Mám totiž posledních pár měsíců, kdy mohu své podnikání rozjet anebo prostě zabalit.

Zjistila jsem tedy, že v tuhle chvíli potřebuji:

Ujasnit si: Kam chci vlastně dojít? Co je mým long-term cílem? Tohle musím zjistit, jinak se na mě nalepí roztříštěnost a příliš mnoho dalších nových projektů a pokusů. To by znamenalo: začínat zase něco od začátku, učit se, objevovat a investovat spoustu času a možná i peněz.
Pochopit/Poznat: Proč dělám, to co dělám?! – ale opravdu poznat své vnitřní PROČ !!! Proč zkrátka nechci, aby můj dlouhodobý cíl nevyšel a Co by se stalo, kdyby nevyšel? JE TŘEBA ZJISTIT VNITŘNÍ PROČ!
Co musím udělat, abych na ten long-term cíl dosáhla? Jaké malé kroky k němu vedou = Jaké jsou ty krátkodobé cíle? JAK TO UDĚLAT?
Čemu se teda musím MAXIMÁLNĚ VĚNOVAT UŽ V TOM ÚPLNÉM ZAČÁTKU? Na jaké aktivity se musím maximálně soustředit, abych se odsekla od země rychle a hlavně vydržela v tomto režimu dlouhodobě? Co bych měla mít splněno každý den od rána do večera? MUSÍM SE NAUČIT MĚŘITELNÉ PLÁNOVÁNÍ!
Je někdo takový, kdo mě může provést od bodu A do bodu B v určitém časovém úseku > s výsledkem, kterého potřebuji dosáhnout? Vidím u toho mentora (kurzu), že si tím stejným prošel/prošla a můžu tedy opakovat jeho/její kroky (systém práce) svým stylem? Souzním s tím?

V tuhle chvíli si tedy dělám hlubší rozbor svých myšlenek a budoucích aktivit.

Nevím, do čeho přesně vstupuji, ale vím, že musím začít úklidem svých činností, které jsem tvořila doteď při rodičovské.

Nezapomeň zhodnotit své silné a slabé stránky 🤗. Jaké jsou Tvé kvality a v čem jsi dobrá > Jak to můžeš použít pro vlastní podnikání?

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 11/9/23 8:20 PM

Naposledy aktualizováno dne 11 listopadu, 2023 v 11:29 am

87 Zobrazení

Máte svůj blog?