Bloger jako inspirativní osobitý podnikatel

V úvodu zmíním, koho vnímám jako osobitého podnikatele. Je to člověk, který hlavně rozumí sám sobě. To není vše, ale je to ten základ. Je to základ z kterého dále dokáže osobitý podnikatel pracovat a rozvíjet se. Osobitý podnikatel ví, jak se sebou pracovat!

Ukázka blogu na mobilních zařízeních

V úvodu zmíním, koho vnímám jako osobitého podnikatele. Je to člověk, který hlavně rozumí sám sobě. To není vše, ale je to ten základ. Je to základ z kterého dále dokáže osobitý podnikatel pracovat a rozvíjet se. Osobitý podnikatel ví, jak se sebou pracovat!

Zná svůj obor, který mu dává chuť do života. Umí ze svého oboru modelovat příležitosti pro sebe, ale i pro ostatní. V tu správnou chvíli dokáže šířit dál. Zároveň tento člověk naslouchá potřebám lidí.

Vnímá překážky, které se mu tímto staví do cesty.
Vnímá konkurenci, ale nebojuje s ní, protože používá svou osobitost!
Vnímá uličky a příležitosti, které ho pousnou z místa ve kterém se nachází.
Ví, co potřebuje a koho potřebuje ke svému růstu.
Tento podnikatel umí skvěle analyzovat sám sebe a předávat své osobité já skrz svou vizi!
Tento podnikatel se umí osobitě inspirovat ostatními, ne je kopírovat.
Umí se adaptovat různým situacím a roztáhnout křídla, když je potřeba.

Osobitý podnikatel to neměl jednoduché, a musel nebo musí:

Přejít přes vlastní překážky.
Naučit se rozumně naslouchat intuici společně s vytvořenou strategií.
Naučit se vnímat a vyhodnocovat příležitosti.
Naučit se správně ptát, pokládat si otázky, které ho posunou dál.
Z tohoto podnikatele září důvěra, protože má své zkušenosti, které umí formulovat a předávat jiným.
Podnikatel má samozřejmě mnoho organizačních schopností a důslednosti. S tímto se nikdo z nás nerodí a každý se to musí naučit.

Pokud se dokážeš adaptovat internetu se svými zkušenostmi a v oboru, který Tě baví. 💓 Pokud nalezneš to ono, to, co Tě pozitivně naplňuje a budeš stavět svůj podnikatelský sen jako osobitý podnikatel ve Tvém oboru, začneš vnímat volnost v životě.

Tohle vše by tento podnikatel nebyl, kdyby nevyužil svůj čas k vnímání se a naslouchání si. Kdyby si neprošel časem akce a nějaké důslednosti.

Pokud budeš příliš expertní, bude Ti scházet duše ve Tvé profesi, ve Tvém webu. Budeš se možná cítit nespokojeně, budeš na sebe neustále dupat a snažit se o nemožné.

Tvůj život bude jen práce, peníze, kopie někoho jiného a žádná zábava, žádná volnost, flexibilita. Budeš se jen hnát za neosobními výsledky. Půjdeš si pro něco, na co nejsi připraven/a. Výsledek, který není Tvůj nebudeš umět uchopit!

Možná i ve Tvém životě se budeš hnát pouze za puntičkářstvím a penězi. Pokud se na to díváš jako bloger uživatel, adaptuješ se postupně světu internetu rychleji a můžeš si tím otevřít internetové dveře blogera, jako toho inspirativního osobitého podnikatele.

✨ Projdi můj eBook, tento je zdarma a najdeš v něm mých 5 vědomých důvodů, proč bloguji, klikni zde >>.

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 03/2/21 3:09 PM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:27 pm

313 Zobrazení

Máte svůj blog?