Jak se upevnit nejen ve svém digi produktu

Zdravím tvořílky v online světě! Woooow!!! Mám hlavní digitální produkt! Můžu si říct, že jsem konečně nalezla své zaměření! Buduji vlastní WordPress šablony. Tyto digitální produkty nejsou spíchlé za jedno odpoledne, ale s tím jsem do toho šla. Potřebovala jsem vyřešit svůj problém, vlastně několik problémů.

Zdravím tvořílky v online světě! Woooow!!! Mám hlavní digitální produkt! Můžu si říct, že jsem konečně nalezla své zaměření! Buduji vlastní WordPress šablony. Tyto digitální produkty nejsou spíchlé za jedno odpoledne, ale s tím jsem do toho šla. Potřebovala jsem vyřešit svůj problém, vlastně několik problémů.

Nebylo jednoduché upevnit se. Musím říct, že mi to vzalo čas na něco jiného, něco v čem se stále hledám. Podívej se pro inspiraci na mou tvorbu, která mi nedovolí přestat:

Buduj na svých kořenech! Síla se bude rozrůstat a uchytí Tě! Co se poté zlomí, začne opět růst.

Vrátím se lehce do mé minulosti. Před pěti lety jsem se přestěhovala do Anglie a objevila své kouzelné zaměření. Tvorba webových stránek. Probojovala jsem se skrz učení, používání nástrojů, nacházení odpovědí k problémům nebo řešení dotazů.

Také jsem šla do akce a později konečně získávala zákazníky, tedy… tvořila jsem přímo na zakázku! A pořád to nebylo ono!

To vše pro mě bylo VELKÉ HURÁÁ, zvládám to!!! Dostala jsem do sebe proces, kdy strategicky dokážu nahlížet na web a dotáhnout weby do konce. Začala jsem se cítit skvěle! Tohle je opravdu ono! Jenže …

Co jsem potřebovala změnit?

Pořád něco chybělo. Nejsem nadále sama za sebe. Mám rodinu a ve svém čase mám omezený další časový úsek. Dostala jsem se sice na světlo pomocí služby, ale se svou životní změnou, jsem objevila také tyto problémy:

Nejistota toku zakázek
Práce od nevidím do nevidím
Nízké finanční ohodnocení
Deprimovanost z tvorby na míru
Nedostatek času na rodinu
Nárůst internetových výdajů

Navíc kontakt přímo se zákazníkem je vždy tolik osobní, že z Vás zákazník chce maximum za minimum. Věděla jsem, že musím najít jiný způsob své práce.

Jak jsem hledala to své upevnění?

Začínala jsem mít rodinný problém. Byla jsem z toho všeho otrávená. Myšlenkami jsem bloudila ve svém internetovém růstu a nechala počítač řídit svůj život. Hledala jsem více volnost a mimo internetovou aktivitu, která mi dovolí žít s rodinou.

Tohle by mi vzalo další roky učení se nové dovednosti. Nechtěla jsem tedy zahodit můj „pracovní směr“. Možná to pomůže i Tobě, začala jsem prostě blogovat s cílem: objevování se k nalezení výklenkového zaměření.

A i když jsem se nenašla v mé mimo internetové aktivitě, našla jsem směr své internetové aktivity.

Možná Ti více k nalezení směru pomůže můj eBook Opravdu víš, jak začít blogovat?.

A i když vím, že jsem ještě na dlouhé cestě ke svému VELKÉMU POKROKU, jsem ráda, že díky svému volnému LifeStory blogování, vnímám samu sebe. Co tedy dokáže posunout Tebe dál?

Podívej se, jak se svým způsobem uklidňuji na své cestě:

Stále makám, hledám se v tom.
Skoro u cíle, vidím směr.
V cíli! Je to tam! Mám to v malíčku!
Řešení pro: Nejistota toku zakázek.
Najít a budovat pravidelný obsah, aktivní na sociálních médiích. Pro mě, zaneprázdněnou mámu, to tedy dále znamená ➡️ jedno pevné nastavení webu, mít hlavní produkt (nebo nějakou nabídku) a pak volnost na obsah. Je samozřejmě potřeba dát si čas a prozkoumat se ze všech směrů. Učit se, ale hlavně uvědoměle naslouchat sobě.
Řešení pro: Práce od nevidím do nevidím
Potřebuji týdenní harmonogram. Je super mít flexibilitu ve svých dnech a být tu hlavně pro své děti!!! Proto pro mě není dobré mít přesně hodinu od hodiny daný režim. Začala jsem jednou aktivitou, které se držím každý týden. Postupně samozřejmě musím nabalovat další činnosti.
Řešení pro: Nízké finanční ohodnocení
To je důvěra v mou tvorbu. Potřebuji TOP hodnotnou nabídku, vysvětlení mé nabídky. Na toto jsem přišla na své Fler prodejní stránce. Zkrátka mé šablony pro blogery nejsou lidmi chápány. Musím na svůj produkt nabalit aktivní přístup, což je u mě stále v řešení.
Řešení pro: Deprimovanost z tvorby na míru
LifeStory Birdie blog – produkt. Tento produkt řešil můj problém, kdy jsem se dostávala do způsobů tvorby: minimální finanční ohodnocení / spoustu vloženého času. Chtěla jsem být kreativní po svém. Také potřebuji vyřešit problémy komplexně, vznikl proto můj produkt.
Řešení pro: Nedostatek času na rodinu
Pro svůj vnitřní pořádek potřebuji systematicky pokračovat dál k cíli. Musím jít společně se svým zaměřením! Uvědomit si to, trpělivě pokračovat a opravdu se adaptovat zkouškám!
Řešení pro: Nárůst internetových výdajů
Rozmýšlím, pokud něco vybírám! Jako máma potřebuji získat více času, ale opravdu „tento“ nástroj potřebuji? Zkus počítat na celý rok a možná v začátku jeď úsporně.

A tak vzniklo mé blogování a později LifeStory Birdie šablony, které pomáhají k úspornému blogu s rychlým odrazem blogera!

Pokud potřebuješ stále nalézt svůj směr blogera, vrhni se na eBook Opravdu víš, jak začít blogovat? a upevni se v tom svém výklenkovém zaměření!

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 05/31/21 8:07 PM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:26 pm

383 Zobrazení

Máte svůj blog?