Mikro službou k rychlému výdělku online

S mikro službou jsem objevila svůj bonusový online výdělek a poté následovali další a další! Byla to pro mě jako výhra v loterii 😁! Ale není všechno zlato, co se třpytí!

S mikro službou jsem objevila svůj bonusový online výdělek a poté následovali další a další! Byla to pro mě jako výhra v loterii 😁!

Objevila jsem svůj způsob výdělku a ono to funguje!

Mikro služba je něco jako menší služba, kterou nabízíte a klient ji potřebuje nebo chce od Vás. Z nějakého důvodu ji nemůže splnit sám.

Jaké jsem objevila překážky klienta, které můžete splnit mikro službou?

Jazyková bariéra. I když čeština není na profesionální úrovni, může se objevit klient z ciziny, který potřebuje kombinaci: zaměření + jazykové vybavení.
Časová nouze klienta. Vidím to denně, málo času a spoustu řešení. A to mám na starosti svůj blogerský rozjezd a dětičky doma. Co myslíte, že takový PAN PODNIKATEL má celý den na práci? Někdy potřebuje služby IHNED, RYCHLE! Pokud dobře zaměříte svou mikro službu, rád zaplatí za jeho ušetřený čas.
Technická netrpělivost. Toto půjde ruku v ruce s časovou nouzí klienta. Technické překážky v nás bublají a možná také leží celý den. Proto si naši budoucí klienti hledají takové pomocníky v mikro službách, kteří převezmou tuto tíhu na sebe.
Neúplné znalosti. Také se stává, že klient má v oboru přehled, ale neumí správně věci dotáhnout nebo uchopit.

Mikro služba může fungovat jako dlouhodobá služba, kdy za domluvených podmínek vykonáte potřebnou práci dlouhodobě. Může se také jednat o službu jednorázovou, kterou dodáte a máte splněno.

Mikro služby jsou skvělé na rozjezd! Získáte zkušenosti online prodejce a komunikace s klientem.
Objevíte tím také to, co by Vás bavilo nebo to, co by Vám v životě překáželo.
Doladíte svůj prodejní režim na zakázku.
Zmapujete si své možnosti, dovednosti, zkušenosti a hlavně objevíte nastavení své ceny za službu.
I když mám raději pohodu a neřízení se dle konkurence. Díky mikro službám nahlédnete pod pokličku konkurenci. Objevíte své mezery nebo naopak své silné stránky.

Jak může mikro služba vypadat?

Podívejte se na příklad mikro služeb pod tímto odstavcem. Text a celková prezentace je pouze ukázka. Každá mikro služba musí mít své vlastní hodnoty a důležité informace. (Uvedené obrázky jsou má vlastní práce, ikona loga BunnyFinder je pouze mé předělání do 3D Designu, design tohoto loga je práce někoho jiného.)

Logo design do týdne !

Vytvořím originální Logo Design, který dodá tón Vaší online značce! Logo Design předám do týdne, pouze od Vás potřebuji pár informací předem.

Potřebuji znát:

Název v Logo Designu
Barevnost, která by odpovídala Vaší online značce
Webové stránky, pokud máte.

3D Logo design do týdne !

Vytvořím originální 3D Logo Design, který dodá nepřehlédnutelný tvar Vaší online značce! Logo Design předám do týdne, pouze od Vás potřebuji pár informací předem.

Potřebuji znát:

Název v Logo Designu
Barevnost, která by odpovídala Vaší online značce
Webové stránky, pokud máte.
Pokud Logo Design máte, chcete jen redesign do 3D stylu, dodejte prosím soubor (.ai, .eps) pro urychlení práce.

Takto nějak mikro služba vypadá. Může být uvedena na portálech pro online služby, jeden takový naleznete jako Stovkomat >>. Po prodeji se Vám však sráží provize portálu, ale na druhou stranu neprocházíte technickými složitostmi při nastavení takového prodejního kanálu.

Můžete si také vytvořit vlastní e-shop, například přes LifeStory blog >> a zkusit si vše nastavit přes vlastní WordPress e-shop.

Možná se ptáte:

Přinese mi pouhé vystavení této služby nějaký výdělek?

Z vlastní zkušenosti musím říct, že může! Ale není všechno zlato, co se třpytí! Mikro služby, jsou stále jen mikro, mini, menší služby. Služby, které Vás mohou uvěznit nízkým obratem a spoustu investovaného času.

Proto se vrhněte do svého celkového a provázaného projektu! Začněte třeba tím, že se podíváte do e-booku: Opravdu víš, jak začít blogovat? >>.

Tohle je pár překážek, které jsem objevila u některých ze svých klientů. Možná znáte více starostí, kterými si klienti prochází. Můžete je sdílet tím, že napíšete komentář k článku. Nejen že tím pomůžete čtenářům, ale také ukážete svůj web, kterým předáváte to své. 🤗 #blogovanilifestory

Like

Autor: Míša Kaňková

Skrz budování webových stránek jsem se nasměrovala na tvorbu šablon pro blogery. Ukazuji budoucím blogerům: jak a proč se dostat na internet pomocí LifeStory blogu. Při svém rodinném stylu života se učím hlavně chytře mobilizovat! Předávám další postřehy a nápady všem internetovým uživatelům, kteří chtějí žít internetový život blogera. Jsem autorka eBooku Opravdu víš, jak začít blogovat ? >>

Článek publikován: 07/13/21 9:27 AM

Naposledy aktualizováno dne 17 září, 2022 v 12:21 pm

309 Zobrazení

Máte svůj blog?